Kurumsal

YILDIRIM Mukavva ve Ambalaj San.Tic. A.Ş.

YILDIRIM  Mukavva ve Ambalaj San. Tic. A.Ş. 1998 yılında, Oluklu Mukavva sektöründe faaliyet göstermeye başlamış olup, üretim teknolojisini, günümüz teknolojisine taşıyarak ve sektöründe uzmanlaşarak faaliyetine  devam etmektedir.

 

Sektöründeki  22 yıllık tecrübesi ile bir marka olan firmamız Beylikdüzü Merkezindeki,7.000 m2'si kapalı olmak üzere, toplam 10.000 m2 fabrika binasında, 140 uzman personeli ve  yıllık 36 000 ton üretim kapasitesi ile portföyündeki 500 den fazla müşteriye hizmet etmektedir.

 

Dinamik satış destek ve Ar-Ge departmanı ile, müşterinin ihtiyacı olan en uygun ve ekonomik kalitedeki ürünün tespiti yapılarak, ürünün en kısa zamanda üretimi planlanır. Üretimi yapılan ürün, zamanında teslim prensibi ile müşteriye hatasız sevk edilir. Ayrıca satış sonrası, müşteri servis hizmetleri ile en yüksek müşteri memnuniyeti hedeflenmektedir.

 

Müşteri siparişlerine istinaden üretim yapan firmamız, üretiminin %60 ını yarı mamul olarak adlandırılan oluklu mukavva tabaka olarak üretip, koli konfeksiyon atölyelerine yarı mamul olarak satmakta olup, %40 ını bünyesinde bulundurduğu çeşitli koli konfeksiyon makinaları ile ambalajlamada kullanılmak üzere, nihai tüketiciye ulaştırmaktadır.

 

İSO 9001 Kalite Yönetim Sistemi, OHSAS 45001 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi ile çalışmakta olup, kaliteye, insana ve çevreye değer verme konusundaki çalışmalarına devam etmektedir.

 

Büyüme hedefli firmamız, gelecek yıllarda da kalite ve hizmet anlayışını koruyarak, koli üretim kapasite hedefini artıracak konfeksiyon makinalarına yönelik  yatırımlarla  devam etmektedir.